Netflix Sonunda Türkiye’de Hizmete Girdi

Netflix Sonunda Türkiye’de Hizmete Girdi

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye açılma hazırlıkları başlayan Netflix sonunda ülkemizde faaliyete geçti. CES 2016 konferansında konuşan Reed Hastings popüler servisin 130 ülkede kullanıcılara sunulmaya başlandığını bildirdi.

Bugün itibarıyla ülkemizde kullanıma sunulan Netflix‘te henüz Türkçe dil desteği sunulmamış. Bununla birlikte Türkçe içeriklerin de henüz yer almadığı sitenin bu konu hakkında çalışmalar yaptığı ve son aşamaya geldiği bildiriliyor. Basic, Standard ve Premium olarak 3 farklı paketi bulunan ağın baz paketi Basic 26.99 TL, Standard 33.99 TL ve en dolu paketi Premium ise 40.99 TL’lik aylık fiyatlara sahip.

Uzun süredir beklenen servisin en alt paketi Basic’te SD yayın ve aynı anda tek izleyici imkanı sunuluyor. Orta paket Standard’ta HD yayın ve 2 izleyici, en üst paket Premium’da ise 4K ve aynı anda 4 izleyici desteği sunuluyor. Visa, Mastercard ve Paypal ile ödeme seçeneklerinin bulunduğu servis ayrıca hoşgeldin armağanı olarak 1 aylık deneme süresi hediye ediyor. Bakalım yıllardır beklenen Netflix ülkemizde yeteri kadar rağbet görebilecek mi?

Kaynak : Scroll

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir