Mayıs 03, 2021

900 Beygir Gücünde Olan Canavarlarıın Kar Testi

900 Beygir Gücünde Olan Canavarlarıın Kar Testi

Bütün extreme sporlarda parmağı olan Red Bull, değişik denemelere imza atmaya devam ediyor. Air Race, Formula 1, Futbol gibi sporlarda sponsor olarak gördüğümüz Redbull bu sefer 900 beygir gücünde olan kamyonetleri kar üstüne koydu ve neler olacağını bize gösterdi.

Karlı tundra ikliminde yer alan bir pistte 900 beygir gücünde büyük kamyonetlerin drift atmasına motor seslerine ve muhteşem anlarına göz atıyoruz. Redbull düzenlediği bu etkinliğe “Frozen Rush”ismini vermiş. Karın o sakinleştirici etkisinden çıkıp kocaman kamyonetlerin kapışmasını izlemek oldukça heyecan veriyor.

Etkinlikte bir pist yer alıyor tabi ki karla kaplı olan bir pist. “Frozen Rush” aslında bildiğimiz rally yarışlarından ibaret. Rally’nin o çamur kaplı pistlerinden çıkıp ezilmiş karın üzerinde yapılan mücadeleler yer alıyor.

Aşağıdan ulaşabileceğiniz videoda ise bu etkinlikte yer alan en önemli 5 sahneyi görüyoruz. 5. Sahnede drift atarak giden bir kamyonetin üstünden uçarak geçen bir kamyoneti görüyoruz. 4. Sahnede ise daha çok kaykayla yapılan bir hareket olan Rail Slide hareketini görüyoruz. 3. Sahnede ise 2 aracın son virajda yaptıkları efsanevi mücadele yer alıyor. 2. Sahnede ise yarışçının aracın kontrolünü elinden kaçırması anı yer alıyor. 1. Sahnede ise iki aracın kazanmak adına verdiği mücadelede yaptığı güzel haraketleri görüyoruz. Daha sonra her zamanki gibi yer alan liderlik kürsüsü bulunuyor. Oldukça eğlenceli ve aksiyonu bol olan bu 900 Beygir Gücünde olan araçların yarışı umarız hep devam devam eder.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir